Magyarország, 9025 Győr, Radnóti Miklós u. 46.
47.68714283, 17.61308430
Arrabona EGTC
2021. november 19. - 2021. november 21.
Mesterfokú Tornászbajnokság a győri Olimpiai Sportparkban. A sport szerelmesei itt biztosan megtalálhatják számításaikat.
A rendezvény:
| Kezdés: | 2021. 11. 19. 00:00 |
| Befejezés: | 2021. 11. 21. 00:00 |
| Helyszín: | Magyarország, 9025 Radnóti Miklós u. 46. |
| Értékelés: |
|
Szent László Napok
Szent László király emlékét Győrben nem csupán a bazilikában látható herma őrzi, hanem öröksége túlmutat a városon, életén és tettein keresztül összeköti Győrt az Árpád-házi királyok térségben található emlékeivel. A győriek minden évben az Aranyparton zajló Szent László Napokkal emlékeznek rá. A fesztivál a középkort megidéző időutazás, melynek középpontjában a szent király alakja áll, aki a magyar történelemben összekapcsolódik a lovagság, vitézség, becsületesség fogalmával.
Rotary Fröccsnapok
Immáron 19 esztendeje rendezik meg Győrben a fröccsnapokat, ahol különböző régiók borait ismerhetik és kóstolhatják meg az érdeklődők. Színes programokkal várják a látogatókat.
Republic koncert
A Republic 1990-ben alakult EMeRTon-díjas magyar rockegyüttes. Az együttes a magyar könnyűzene meghatározó alakja lett az elmúlt évtizedekben, rendszeresen koncertezik Magyarországon és a határokon túl is.
Randiguru II. - Randi két keréken
02:45:06 - Közepes - Kerékpártúra
Dobd fel a légyottot, s hívd el párodat egy “bringa-randira”! Változatos és gyönyörű táj, látnivalók sokasága s mozgás. Igazi kikapcsolódás. Kettesben. Kell ennél több?
A víz ereje
08:29:45 - Közepes - Kerékpártúra
Víz: színtelen, szagtalan, íztelen, mindhárom halmazállapotban előforduló kémiai anyag - tanultuk anno az iskolában arról a vegyületről, amely a földi élet alapja, esszenciája. Szemléld meg a vizet most kicsit más szemszögből, tapasztald meg erejét, hatalmát, aztán lásd meg nyugalmát, higgadtságát is, de mindenekelőtt vedd észre festői szépségét!
Terítéken a Szigetköz
04:58:12 - Közepes - Kerékpártúra
Ha az ember fia/lánya más vidékre utazik, általában a látnivalókon, nevezetességeken túl kíváncsi még valamire; arra, hogy milyen helyi étel- és italkülönlegességei vannak az adott környéknek. Sokan meg is kóstolják azokat, hiszen “ahány étel, annyi kaland”- vallják. Ezen a túrán mi is arra biztatunk Téged, ízleld meg a szigetközi étkeket, helyi termékeket, frissítsd magad szigetközi nedűkkel! Tízóraizz a Lipóti Pékség péksüteményeiből, ebédelj Felső-Szigetköz valamelyik magyaros éttermében, délután kóstolj sört (csak mértékkel!) és/vagy kávét, majd próbáld ki az ecetes halat Győrben! Jó étvágyat kívánunk!